Strona redakcji

Drogi internauto,

okladka1udało nam się skończyć prace nad trzecim numerem peku. Mam nadzieję, że gdzieś pomiędzy wyprawą na basen, a rowerową wycieczką znajdziesz czas na zapoznanie się z naszym czasopismem.

Miło mi poinformować, że Narodowy Ośrodek ISSN działający przy Bibliotece Narodowej, przychylił się do naszego wniosku o rejestrację „Perspektywy Kulturalnej” w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych. Ponadto udało nam się wykupić domenę peku.pl i nasza strona jak i forum są teraz dostępne pod nowymi adresami: peku.pl, forum.peku.pl. Oczywiście, wszystkie stare adresy (tzn. te z końcówką iq.pl) działają i będą działać nadal. Do końca wakacji powinna pojawić się także nowa witryna peku.

Wystarczy spraw organizacyjnych – w końcu nie one są tu najważniejsze. Obecny numer ma być wprowadzeniem do istotnego dla wielu tematu studiów, który w przyszłości zamierzamy kontynuować. Znaczna część artykułów poświęcona jest tematyce teatralnej, choć oczywiście nie oznacza to,że tematycznie ograniczyliśmy się tylko do tej dziedziny. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz w trzecim numerze peku coś dla siebie.

Życzę przyjemnej lektury!

Michał Sznurawa